Wynajem samochodów z przewodnikiem turystycznym

Home / Motoryzacja i transport / Wynajem samochodów z przewodnikiem turystycznym

Wiele firm oferujących wynajem samochodów, nie tylko w Łodzi, starając się wyróżnić na tle innych przedsiębiorstw kupuj nowe auta, tudzież auta zabytkowe, busy lub samochody dostawcze.

Wynajem samochodów nie ogranicza się już tylko do wypożyczenia auta, ale również oferuje przewodnika

wynajem samochodówJa poszedłem w innym kierunku. Moja wypożyczalnia samochodów oferowała auta wraz z przewodnikiem turystycznym za dodatkowa opłatą. Osoby przyjeżdżające do miasta na kilka dni, nie ważne czy służbowo czy na wakacje, coraz częściej wynajmują samochody. Poruszanie się komunikacją miejską w miejscowości której się nie zna to wyższy stopień wtajemniczenia. Autobusy i tramwaje mają w zwyczaju się spóźniać, więc jeśli zależy nam na szybkim dotarciu do celu lepiej z nich nie korzystać. Alternatywą są taksówki, ale ich kierowcy mają teraz takie ceny, że głowa boli. Dwa złote za kilometr i dodatkowe siedem za pierwszy? Poprzewracało im się w głowach. To nie są normalne ceny. Nie żebym narzekał, dzięki takim zaporowym stawkom sam mam więcej klientów. A mój pomysł na biznes z przewodnikami tym bardziej na tym skorzystał. Naturalnie, oferuję też standardowy wynajem samochodów lublin, ale turyści chcący zwiedzić miasto powinni dostać inną propozycję. Kierowca, który jest jednocześnie przewodnikiem turystycznym nie tylko zawiezie was pod skazany adres, ale także opowie o budynkach które mijacie, pokaże wszystkie zabytki i na koniec odwiezie was do miejsca noclegowego. Jest to rozwiązanie dwa w jednym. Nie martwicie się o transport, ani o nieznajomość miasta, ani o brak tabliczek informacyjnych na temat miejsc. Jak na razie pomysł jest świeży, ale rosnąca liczba klientów świadczy o tym, że na takie usługi jest zapotrzebowanie.

Mam więc nadzieję, że dobra reklama również mi pomoże i wkrótce stanę się potentatem w tej nowej dziedzinie transportowej, pozostawiając konkurencje w tyle. Taki jest plan.