Producent oświetlenia importuje towary z zagranicy

Home / Biznes i praca / Producent oświetlenia importuje towary z zagranicy

Mam przedsiębiorstwo, które zajmuje się sprzedażą wszelkiego rodzaju oświetlenia. Jednak moja firma nie jest firmą produkcyjną, dlatego też muszę kupować akcesoria oświetleniowe od innych firm.

Jako producent oświetlenia dbam o jakość

producent oświetleniaAle w ostatnim czasie importuję towary z zagranicy. Powodem jest fakt, że producenci zagraniczni oferują dobrej jakości towary po przystępnych cenach, które są znacznie niższe od tych co oferują producenci krajowi. Ja jako producent oświetlenia muszę dbać o swoje interesy. Klienci szukają na rynku tanich wyrobów oświetleniowych, gdyż nie chcą przepłacać, a kto zresztą chce to robić. Dlatego też między innymi sprowadzam towary z zagranicy. Nigdy nie sprzedaję towarów po cenie zakupu, tylko zawsze dodaje jeszcze swoją marże. Ja też muszę coś zarobić. Dzięki sprowadzaniu towarów za granicy oraz po dodaniu odpowiedniej marży, moje towary są konkurencyjne wobec innych. U mnie można zakupić bardzo wiele akcesoriów oświetleniowych i nie tylko do domu, ale też na zewnątrz. Nowością jest u mnie kostka brukowa led, która może zmieniać kolor w trzech barwach. Oprawa najazdowa też jest bardzo istotnym elementem oświetlenia, choć nie świeci to ma za zadanie chronić daną żarówkę, diodę oraz tak dalej. Może być wykorzystywana w domu jak i na zewnątrz, ale chyba głównie na zewnątrz. Oprawa oświetleniowa też jest w moim asortymencie.

Moja firma współpracuje z trzema firmami zagranicznymi, ale może wkrótce nawiąże współpracę z nowych kontrahentem, kto wie. W tym biznesie trzeba być cały czas na bieżąco.