Gazeta i erp e commerce

Home / Informatyka / Gazeta i erp e commerce

Jako reporter pisałem o bardzo wielu rzeczach – od prostych wypadków jakie wydarzyły się w naszym mieście, po śledztwa kryminalne morderców z województwa. Moja praca na pewno nie należała do nudnych. Mimo to nie lubiłem dostawać tematów, na których kompletnie się nie znałem.

Erp e commerce pomaga w pisaniu artykułów

Erp e commerceStandardowo zleciłbym to stażyście, ale że akurat żadnego nie było pod ręką sam postanowiłem poszukać w Internecie czegoś na temat open erp. Nie był to aż tak skomplikowany temat jak sądziłem. W naszym kraju największy nacisk był kładziony na erp dla budownictwa, choć i inne tego gałęzie rozwijały się bardzo szybko. Nie było większego sensu wgłębiać się jeszcze bardziej. Po paru godzinach temat web erp nie miał przede mną żadnych tajemnic. Szybko zabrałem się do pisania artykułu. Nie chciałem by cała zgromadzona wiedza wyparowała nim coś napiszę. Mimo to nie było aż tak łatwo tego napisać. Przyzwyczajony byłem do rzeczy realnych i logicznych, erp e commerce nie łapało się ani do pierwszej, ani do drugiej kategorii. Nie było sensu się nad tym zastanawiać – było zlecenie, więc trzeba było je wykonać. Do pracy zabrałem się koło godziny pierwszej po południu, a artykuł kończyłem dopiero po czwartej. Jeszcze nie było tematu, który zająłby mi tyle czasu.

Na szczęście było to moje jedyne zadania tamtego dnia. Gdybym miał zrobić coś jeszcze, prawdopodobnie bym się nie wyrobił. Stażyści jak na złość przyszli dokładnie po tym, jak już zdążyłem to napisać, więc w niczym mi nie pomogli. W druku pojawił się następnego dnia, gdy ja wgłębiałem się już w inne zagadnienia.

Więcej o erp e commerce można znaleźć na: http://ideaerp.pl